poniedziałek, 27 września 2010

Wielki Mecz TVN kontra politycy

Już w sobotę 9go października odbędzie się Wielki mecz TVN kontra politycy w Warszawie, na stadionie Legii. Bilety na wydarzenia sportowe w Warszawie można kupować również w internecie.

Media o meczu:

9 października 2010, o godzinie 17, na Stadionie Legii odbędzie się trzeci w historii mecz pomiędzy reprezentacją parlamentu a gwiazdami telewizji TVN. Organizatorami meczu są Fundacja TVN "Nie jesteś sam" oraz telewizja TVN, która na swojej antenie będzie transmitowała to oryginalne wydarzenie. Kogo w tym razem zobaczą widzowie na boisku?

W drużynie telewizji TVN zagrają między innymi: Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki, Alan Andersz, Marcin Perchuć, Olivier Janiak, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Filip Chajzer, Krzysztof Grzybowski, Roman Młodkowski, Mikołaj Kunica, Łukasz Grass, Jarosław Kuźniar, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Kamil Durczok, Grzegorz Kajdanowicz, Ryszard Cebula, Tomasz Zubilewicz i Łukasz Wejchert. Kapitanem drużyny będzie prezes TVN - Piotr Walter.

źródło: Media2.pl: http://media2.pl/media/69217-wielki-mecz-%28gwiazdy-politycy%29-na-zywo-w-tvn.html

Wielki mecz: politycy kontra gwiazdy telewizji TVN

Takiego meczu na nowym stadionie Legii jeszcze nie było! 9 października, o godz. 17. na murawie boiska zagrają wyjątkowe drużyny. Po jednej stronie bronić swojej bramki będą politycy, po drugiej gwiazdy TVN.
źródło: onet.pl: http://film.onet.pl/seriale/0,2223826,wiadomosc.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.