sobota, 25 września 2010

Open'er 2010 - opinie

Biorąc domu Best Major Europejska Nagroda Festiwalu Europejskiego Festiwalu Awards w zeszłym roku, ciśnienie oczekiwania na Open'er Polska musiała być odczuwane przez tysiące fanów z całego świata.

Festiwal Heineken Open'er 2011

Tutaj powiedzenie "ludzie robią miejsce 'pasuje idealnie - nie ma innego wydarzenia, które gromadzi takie osoby piękne i ciekawe. Stronę muzyczną festiwalu wydawało się trochę poniżej par w porównaniu do ubiegłego roku triumf, ale ogólnie było dużo do zaoferowania i wygłaszane się niezapomniane chwile.

Dojazd i powrót - 9 / 10
Gdyni nie zawiedli, zapewniając najlepsze możliwe standardy transportu. Byłoby doskonale, gdyby nie kilka błędów, przez organizatorów, takich jak obsługa nie tłum na jeden dzień przed koncertem Pearl Jam. Problem polegał na tym, że wielu fanów przyszedł w ostatniej chwili wyłącznie w tym show, których organizatorzy nie uważają, że inni z 70000 tłum zrobić to samo.

W pewnym momencie stało się dość napięte, gdy grupa się rozwija, nie mógł się mankietami. Niektórzy mówili, że był brak opaski na rękę, ale kto zawinił, organizatorzy zareagował szybko i zrobił wszystko, aby upewnić się, że wszyscy, ale w

Strona - 7 / 10
Okolica przeszedł kilka zmian. Przede wszystkim, namiot i lokalizacji World etapie zostały włączone. Niektóre regularnych uczestników zaprotestował, twierdząc, że ludzie cierpią z powodu zwiększonej odległości pomiędzy główną i Tent etapach. Ogółem na odległość nie była zbyt szkodliwe, chociaż to było trochę rozpraszać muzyka wysłuchaniu od innych faz między utworami.

open'er 2011 bilety

Oprócz dodatkowych obszarów merchandising się problem kolejek mniej bolesne i nie było sporo atrakcji trzymać ludzi zajęty. Należą do nich Heineken Experience, teatrów, zabawy, konkursy, namiot Jam session, gdzie ludzie mogli wypróbować swoje umiejętności na gitarze z profesjonalistów i strefa dla dzieci dla tych, którzy wnieśli pociech.

Niektórzy ludzie, zwłaszcza tych, którzy nowym Open'er, twierdził, że informacje na stronie nie była satysfakcjonująca, co było spotęgowane broszury informacyjne i szczegóły składy przyjeżdżają.

Największym problemem był brak ciśnienia wody w prysznice i umywalki na pole kempingowe w godzinach szczytu. Wodociąg miasta po prostu nie mógł dostarczyć do zwiększenia obszaru kempingowych i festiwalu potrzeb ogólnych. W rezultacie w tym roku najczęściej zadawane pytanie na pole kempingowe nie było, czy nie było ciepłej wody, ale czy nie było żadnych w ogóle wody!

Ogólnie rzecz biorąc, wzrost festiwalu był zauważalny. Niestety wydaje się, że organizatorzy wziął rzeczy za pewnik i nie ubezpieczają się od ewentualnych awarii. W tym roku dał im lekcję pamiętać przed przyszłym roku 10. rocznicy Open'er.

Muzyka - 9 / 10
Line-up został bardzo dobrze przemyślany, dający możliwość, aby przynajmniej część pokazać przed udaniem się na innym etapie, aby zobaczyć kogoś innego. Wszyscy zaproszeni artyści zostawili coś zapamiętać, zaspokojenia swoich wiernych fanów i na pewno znalezienie nowych. Były naprawdę tak wiele wskazuje, że nie da się napisać o nich wszystkich tutaj.

Cholewki

Ben Harper and the Restless 7 było jednym z najważniejszych wydarzeń w pierwszym dniu, w tuż po Laki Lan, które są obecnie częścią meble Open'er. Chociaż dwa przedstawienia znacznie różniły się w stylu, zarówno dał festiwalu kick-start to potrzebne.

Fani Pearl Jam byli naprawdę zadowoleni, too. uczucia Bitter musi towarzyszyć tym, którzy miał kłopot w, ale rozprawy wszystkie stare hity jak "Jeremy" i "Córka" wraz z niektórymi ich najnowszych kawałków pewnie musiał uspokoić swoje nerwy. Eddie Vadder przygotowane przemówienie w języku polskim przed mówiąc, że nie był tak dobry w mowie tak będą tylko rock, a nie - i oni.

open'er 2011 karnety


Yeasayer otwarte grupy unikalne pokazy na festiwalu. Ich występ, wraz z Grace Jones ", będzie pamiętany jako prawdziwie niekonwencjonalne i zaskakujące. Yeasayer, którzy nie są dobrze znane w tym Polska, na pewno zyskał wielu nowych fanów w wyniku.

The Dead Weather z ich założycielem Jack White może być również wymienione w "niepowtarzalny". Po raz kolejny Jack White stworzył coś naprawdę niesamowite. Jeden z polskich gazet nazwała go King Midas, jak się wydaje wszystko co dotknie zamienia się w złoto. On jest z pewnością jednym z najbardziej utalentowanych artystów swojego pokolenia.

Grając w słońcu, Skunk Anansie's Skin stworzony zamieszek, gdy skoczyła ze sceny na morzu ręce. Potęga jej głosu i energii końca był z pewnością docenione i można zobaczyć z jej uśmiechem, że chemia między publicznością Open'er i zespół dobrze pracował.

Później przyszła kolej na Nas i Damian Marley do zapewnienia festiwalu widzów drugi oddech. Ich zespół i chór współpracował zrobić wrażenie na wiadomość, że wszystko zaczęło się w Afryce. To niesamowite połączenie się obu artystów wyróżniać się z tłumu. Jednak, gdy wykonywane samodzielnie, Nas został przyćmiony przez reggae rodowód Damiana.

Innym przedstawicielem był reggae Matisyahu, który zabrzmiał na żywo i niesamowite zaangażowanych wielu, którzy przyszli posłuchać. Pomimo nie używając żadnych efektów specjalnych, jego niezwykły wygląd i umiejętności muzyczne były wystarczające dla wszystkich, którzy przyszli do niego.

Cypress Hill, odwiedzając Open'er po raz drugi, złożony z tłumu "na haju", na swój sposób mieszanką starych przebojów i nowych piosenek, przed Massive Attack okazał swoje umiejętności po raz kolejny. Tuż przed ich pokazać, słynny pianista, maestro Marek Drewnowski, pojawił się zagrać kilka dzieł Chopina, przed Massive Attack hołd największego kompozytora Polska, w którego 200 rocznica urodzin przypada w 2010 roku. Massive Attack sami byli nieco przewidywalna, ale nic nie można porównać do ich fenomenalne umiejętności muzyczne.

Multi-Regina Spector utalentowanych był kolejnym wydarzeniem festiwalu. Piosenkarka była bardzo onieśmielona przez rozentuzjazmowanego tłumu, ale do końca wszystkich, którzy byli świadkami jej uroczy wydajność spadła w miłości z nią.

Jak Hives wystąpił na scenie, niektórzy ludzie nie byli pewni, czego się spodziewać. Ubrany jak marines, chłopcy nie marnował czasu w łączeniu się z publicznością, ukazując wątpliwości nie zostały one jeszcze jeden zespół rockowy. Zespół prowadził i skoczył po scenie głównej, który zachwyca tłum z ich wielkich umiejętności wykonywania i są jedną z głównych atrakcji tego dnia.

Downers

Chociaż zestaw Tricky był daleko od awarii, to tylko dzięki jego zespół, że tłum nie pozostało rozczarowanie. Tricky ledwo rapował lub realizowane w ogóle, a nie odchodzi z zespołu do realizacji serialu, choć zniosła tłumem, gdy zaprosił około 30 fanów, aby dostać się na scenę i zatańczy z nim.

Gorillaz to już dziwić tych, którzy nie byli świadomi ich styl wykonania: ukryta, zespół używane animacje pozdrowić tłum. Ich występ był przyzwoity, ale przewidywalne; tych, którzy widzieli ich wcześniej nie odchodzić z jakieś szczególne wspomnienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.