piątek, 24 września 2010

Opinie po Lord Of The Dance

"Michael Flatley AOS Lord of the Dance" jest w środku teatrze w New York, New York Hotel and Casino. Produkcja ta właśnie obchodzi swoje czwarte urodziny, a wraz z nim nowe stroje, nowe numery, a nowa energia wyprowadzeni przez utalentowaną obsadą tancerzy, muzyków i wykonawców. Fabuła opiera się na starych irlandzki folklor - podstawowy historia dobrego vs zło. Lord Voldemort i jego zwolennicy wyzwanie Dobrego Pana (Lord of the Dance) i jego zwolenników. Dobry triumfuje nad złem w końcu, przyszedłem, tańczyłem, I podbił, a wszystko kończy się szczęśliwie - w tańcu.

Szkoda, że te nowe dodatki i zmiany idą tak późno w tym produkcje biec ... show jest planowane jest pod koniec lata 2002 roku. Wystawa ma ukazać się kolejny otrzymuje Cirque du Soleil produkcji. Jeśli te zmiany miały nastąpić wcześniej, być może zrobisz tego, Aot się widząc ten show wyjazdem. Jednakże, istnieje również nic złego w tym, którzy chcą do końca udany z hukiem. Jeśli lubisz tego typu irlandzkie tańce ludowe, rozsławione przez swojego poprzednika "Riverdance", to jest to czas, aby zobaczyć ten show.

Odnotowano wiele krytyki na temat show - klejone krany, muzyka, młodzież z szarego, powtarzających się itp. pokazują również słabo wypadła w nim AOS nieuniknione porównaniu do "Riverdance" (koncert, który przyniósł Flatley sławy ). Słyszałem też dużo żartuje o Flatley sam - decydując się na taniec i franchisingu pokazać innym. Z tego wszystkiego w głowie, jak wszedłem do teatru, moje oczekiwania nie były bardzo wysokie, a ja patrząc na te błędy. Te wątpliwości i uwagi krytyczne, jednak wyblakłe bardzo szybko. Od początku pojawienia się tych "młodzieńczy" wykonawcy bawił nas po prostu jak również doświadczonych profesjonalistów. Muzyka i dekoracje malowane piękne zdjęcia, że intryguje i domagał się uwagi. Inspiracji i energii z tego pokazu ogarnęła mnie. Z tych wszystkich rzeczy się na to, udało mi się usiąść i zobaczyć wspaniały show. lord of the dance w polsce

Produkcja jest na to AOS najlepiej, gdy cała firma jest na etapie taniec. Jesteśmy zachwyceni i zdumieni koordynacji i jedności wszystkich tych wykonawców. Jest to styl tańca, który jest jednocześnie intrygujące do obejrzenia i usłyszeć. Jeśli istnieją jakiekolwiek dodatkowe baterie-on-taśma, to na pewno nie było, Aot widoczne. Każdy tancerz wydawał się być silny i zdolny i na pewno gwiazdy same w sobie. koncerty 2011

Większej liczby produkcji są łamane przez piosenki i numery muzyczne. Wokalistka ma piękny głos. Ona jest bardzo liryczny i przynosi zwykle cudownie czyste tony. I choć utwory są bardzo ładne, nie wydaje się sensowne działki. Miałem trudno jest zrozumieć jakiekolwiek słowa i tak zamiast propagowania historii były po prostu ładne przerwy w tańcu.

Innych break dancing przyszedł w postaci pary skrzypków. Były one inspirujące, ekscytujące i wspaniałe. I naprawdę chciałabym, słyszałem ich więcej. Ich skrzypiec pojedynku z pewnością wydaje się odzwierciedlać pojedynku, który dzieje się w tańcu, ale wydawało się, jakby mogły stanąć na własnych, jak również. Zwykle grał do klejone dodatkowe muzyki, w której skrzypce były często utracone. Chciałem ich słuchać. Obie były wspaniałe graczy i wykonawców, a prawdziwa rozkosz widzieć.

Najsłabsza część produkcji był konflikt między Lord of the Dance i Czarnego Pana. Ani konflikty, ani rezolucja nie zostały jasno zdefiniowane i wykonane. Scena, w której dwie Panie, OA i ich zwolenników twarz ze sobą wyglądał jak zły wersji rumble scenę z "West Side Story". Było trochę pchania i popychanie, ale nie ma jasno określonych konfliktu. Ostatnia scena bitwy pomiędzy Lord of the Dance i Czarnego Pana tylko wydaje się być rozwiązany dzięki interwencji trochę Imp irlandzki, który przybywa z "You Broke My gwizdek, a teraz, Äôre zapłaci, "postawa. Czarny Pan jest pokonany, i tak wszyscy możemy świętować - z dance!

Historia może być trochę słaby, i robi się nieco powtarzające się, ale pójść do "Lord of the Dance" do tańca i na tym, nie jesteśmy rozczarowani. Produkcja jest szybko zbliża się do końca - tak teraz jest czas, aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.