sobota, 17 października 2009

THRILLER Live - A Broadway Musical, Warszawa, Sala Kongresowa, 9 i 10 grudnia 2009. Kup bilety na musical!

Lokalizacja Sala Kongresowa, Warszawa thawte_certyfikat
Data 09.12.2009, 20:00
10.12.2009, 17:00
10.12.2009, 20:00
ZagrająWstęp 250,00 zł
200,00 zł
170,00 zł
130,00 zł
100,00 zł
70,00 złZakup zajmie Ci 1 minutękup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet Karta kredytowa,
Zwykły przelew,
Płatności Dotpay
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
(odbiór w punkcie, wysyłka pocztą, wysyłka kurierem, druk e-biletu)
Partner:
Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.


?To nie musical, to prawdziwy koncert muzyki Michaela Jacksona na żywo!? (The Times) ? tak w skrócie można podsumować ten rewelacyjny spektakl. Thriller Live to wspaniała historia życia najwybitniejszego wokalisty wszechczasów, wypełniona największymi hitami Michaela i The Jackson 5. Kilkudziesięciu tancerzy, wokalistów, porywająca choreografia, pokazy multimedialne oraz budząca zachwyt muzyka, którą wszyscy znają i kochają. Muzyka, która w naszych sercach będzie żyć wiecznie. To prawdziwy majstersztyk ? sam Michael Jackson nie krył wzruszenia po obejrzeniu tego musicalu. Żaden fan nie powinien go przegapić.

bilety na musical thriller live

Dzięki sukcesowi albumu Thriller Michael Jackson stał się najpopularniejszym wokalistą świata, prawdziwym królem muzyki pop. Nie było wcześniej i chyba już nigdy nie będzie na świecie drugiego tak charakterystycznego, kontrowersyjnego i niesamowitego artysty, jakim przez lata stał się Michael Jackson. Był natchnieniem dla setek muzyków, jego utwory zna każdy, to prawdziwa ikona końca XX wieku. Nie dziwi wiec fakt, że najwięksi producenci Broadway?u postanowili uczcić jego twórczość poprzez stworzenie musicalu opartego na życiu artysty. Wybrali najlepiej jak było można. Teledysk do Thrillera ma wiele cech dobrego musicalu ? chwytliwa melodia, tańczące zombie, dynamiczna wizualizacja, wiele postaci. I tak powstał rewelacyjny musical THRILLER Live ? dwugodzinne widowisko, wypełnione perfekcyjnym tańcem á la Jacko oraz jego największymi hitami w wykonaniu utalentowanej obsady i zespołu grającego na żywo. Tego przedstawienia nie trzeba zachwalać ? to przedstawienie po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

musical thriller live warszawa

Wydany w 1982 roku album Thriller Michaela Jacksona to krążek, który ma na swoim koncie niewiarygodną ilość rekordów. Jest to najlepiej sprzedająca się płyta wszechczasów, która rozeszła się w ponad 100 mln egzemplarzy, w kulminacyjnym momencie osiągając niewiarygodny wynik 1 mln sztuk na tydzień! Jako pierwsza w historii wspięła się również jednocześnie na najwyższe miejsca list przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. Siedem z dziesięciu utworów zostało wydanych jako single i wszystkie weszły do Top 10 na prestiżowej liście Billboard Hot 100. Na tej samej liście cały album utrzymywał się w pierwszej dziesiątce ponad 80 tygodni. W 1984 roku padł kolejny rekord ? album otrzymał aż siedem statuetek Grammy. Realizacja trwającego 14 minut teledysku do tytułowej piosenki pochłonęła 500 tysięcy dolarów, stając się tym samym najdroższą produkcją tego typu i została wpisana do księgi rekordów Guiness?a jako Największy sukces video ? 9 mln sprzedanych kopii. Do dzisiejszego dnia natomiast uznawana jest za klasyk.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.