poniedziałek, 12 października 2009

Take 6 zagra koncert w Warszawie. Sala Kongresowa, 30.10.2009. Kup bilet na koncert online.


Lokalizacja Sala Kongresowa, Warszawa
thawte_certyfikat
Data 30.10.2009
Zagrają Take 6Wstęp
Zakup zajmie Ci 1 minutę


kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet Karta kredytowa,
Zwykły przelew,
Płatności Dotpay
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
Partner:


Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.


Koncert Take 6 odbędzie się w Sali Kongresowej 30 października 2009. Koncert Take 6 da Wam możliwość zapoznania się z jedną z bardziej wpływowych grup zespołów gospel. Koncert rozpocznie się o 20.00, bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Take 6 jest sekstetem, który zdobył dotychczas 10 nagród Grammy. Przez całą karierę nagrywali z prawdziwymi sławami, zaczynając od Steviego Wondera do Whitney Houston.


W swojej ponad 20-letniej karierze występowali na najsłynniejszych festiwalach muzycznych na świecie podbijając serca fanów muzyki. Nagrali kilkanaście albumów, za które otrzymali niezliczoną ilość wyróżnień. Współpracowali z największymi gwiazdami muzyki m.in. Quincy Jonesem, Steviem Wonderem czy Whitney Houston. Poprzednie koncerty Take 6 w Warszawie za każdym razem były wyprzedane do ostatniego miejsca.

take 6 warszawa | koncert take 6

Zespół Take 6 tworzy sześciu niesamowitych, obdarzonych wyjątkowymi możliwościami wokalnymi mężczyzn: Mark Kibble, Claude V. McKnight III, Dr. Cedric Dent, David Thomas, Alvin Chea oraz Joey Kibble. Najważniejszym instrumentem na ich koncertach jest ich własny głos, który pozwala im bez trudności poruszać się po różnych stylach muzycznych m.in.: soul, gospel, R&B, pop oraz jazz zachwycając raz po raz publiczność. Każda kolejna płyta Artystów, wydawana w milionach egzemplarzy, jest wyjątkowym muzycznym przeżyciem, a przeboje zdobywają czołowe pozycje na amerykańskich listach przebojów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.