czwartek, 13 sierpnia 2009

Scooter, bilety na koncert w Berlinie. Under The Radar Over The Top Tour 2010, 13 marca 2009. Arena Berlin.


Lokalizacja Arena, Berlin
thawte_certyfikat
Data 13.03.2010
Zagrają Scooter
Zakup zajmie Ci 1 minutę
Wstęp

37,95 Euro


kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
Partner:


Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.


Scooter zaczął jako projekt w 1994 roku. Ich debiutancki singel "Vallée de Larmes" (z fr. Dolina Łez) zajął 8 miejsce na oficjalnej liście German Dance Chart. W tym samym również roku podczas pierwszego koncertu grupy w Hamburgu, wokalista grupy H.P. Baxxter zaczął freestyle do tanecznego utworu instrumentalnego i tak właśnie narodził się kolejny singiel zespołu "Hyper Hyper". Z początku planowano, że miał to być niewielki klubowy hit, jednak zrewolucjonizował on niemiecką muzykę happy hardcore, i jako pierwszy tego gatunku utwór wzbił się na 2 pozycję na Germany's Media Control Chart wraz ze sprzedanymi ponad 700 tys. kopii i pokryciem platyną. Od tamtego czasu niemal każdy singiel Scootera lądował w czołówce klubowych list przebojów w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.

Wraz z każdym nowym albumem szły nowe pomysły lidera. Stosunkowo w ich jedenastym i dwunastym albumie studyjnym słychać było spore domieszki euro trance'u i dance'u, co nie przypadło do gustu fanom jego wcześniejszej twórczości. Zespół niemal diametralnie zmienił swoją muzykę przechodząc na jumpstyle. 10 sierpnia 2007 roku ukazał się singiel The Question Is What Is the Question (cover hitu z lat 70. "How Do You Do") który jednak bardzo pozytywnie zaskoczył fanów. Niedługo po tym, bo 30 listopada ukazał się w sklepach Jumping All Over the World, czyli trzynasty studyjny album grupy (zawierający także hity: "And No Maches", "I'm Lonely" czy tytułowy "Jumping All Over the World"). Wydanie tego krążka zaowocowało także wielkim debiutem w Australii, gdzie wskoczyli na 1 miejsca po raz drugi w historii (pierwszy raz przy The Logical Song ? 6 lat wcześniej) i również po raz pierwszy odwiedzili ten kraj dając koncerty w Sydney, Adelajdzie, Brisbane i Perth. Największy jednak sukces album odniósł w Wielkiej Brytanii, gdzie zdetronizowali legendę muzyki pop ? Madonnę i wskoczyli na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się płyt.

3 Października ukazała się w Europie reedycja albumu "Jumping All Over The World - Whatever You Want", która została wydana aż 3 wersjach: Standard (zawiera: nową wersję utworu "Lighten Up The Sky", nowy singiel nagrany wraz z grupą Status Quo - "Whatever You Want" oraz utwór w kooperacji z Sheffield Jumpers - "Jump With Me" a także 7 utworów z projektu "Hands On Scooter") Premium (Standard + DVD z koncertem w Berlinie) oraz Deluxe Edition (Premium + DVD z wszystkimi teledyskami + koszulka + podpisany autogram card).

14 sierpnia ukaże się nowy singiel zatytułowany "J'adore hardcore" natomiast 2 października nowa płyta "Under the radar over the top". Na 2010 zaplanowano serie koncertów w Niemczech w ramach turnee "Under the radar over the top"

bilety scooter berlin | koncert scooter berlin | bilety na koncerty berlin

koncert scooter | bilety scooter | bilety arena berlin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.