czwartek, 13 sierpnia 2009


Lokalizacja Tempodrom, Berlin
thawte_certyfikat
Data 18.11.2009
Zagrają Marilyn Manson
Zakup zajmie Ci 1 minutę
Wstęp

42,55 Euro


kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
Partner:


Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.

Urodzony w Canton w stanie Ohio jako syn Hugh Warnera i Barbary Wyer ? katolika i parafianki Kościoła Episkopalnego. Według autobiografii artysty pt. Trudna droga z piekła, posiada on pochodzenie niemiecko-polskie ze strony ojca. Uczęszczał do katolickiej szkoły, której rygory całkowicie mu nie odpowiadały. Po ukończeniu nauki w liceum Glen Oak, jego rodzina przeprowadziła się do Fort Lauderdale na Florydzie.

Na studiach został dziennikarzem muzycznym dla lokalnego magazynu. W 1989 roku przyjął pseudonim Marilyn Manson (połączenie Marilyn Monroe i Charlesa Mansona) i założył zespół Marilyn Manson and the Spooky Kids, w skład którego weszli oprócz niego: Brian Tutunick (gitara basowa), Scott Putesky (gitara) oraz Perry Pandrea (keyboard). Zespół nie posiadał perkusisty, używał automatu perkusyjnego. Wkrótce nazwę zespołu skrócono do "Marilyn Manson".

W kwietniu 1999 roku miała miejsce tragiczna strzelanina w szkole w Columbine, w której dwóch kilkunastoletnich uczniów-morderców zastrzeliło kilkanaście przypadkowych osób, potem popełniając samobójstwo. Według relacji psychologów sądowych, do zbrodni zmotywowała ich w dużym stopniu twórczość Mansona, co spowodowało ostre ataki na zespół. Pewien czas po tragedii okazało się, że nastolatkowie wcale nie słuchali muzyki Marilyna Mansona, nie zmieniło to jednak stosunku publiki do artysty.

bilety na koncerty berlin | marilyn manson bilety

koncert marilyn manson | bilety marilyn manson | bilety tempodrom berlin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.