poniedziałek, 24 sierpnia 2009

Koncert Paradise Lost, 01.12.2009, Warszawa, Klub Stodoła Warszawa. Bilety dostępne w sprzedaży online.


Lokalizacja Klub Stodoła
Warszawa
thawte_certyfikat
Data 01.12.2009
Zagrają Paradise Lost
Zakup zajmie Ci 1 minutę
Wstęp

89,00 zł


kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
Partner:


Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.


Paradise Lost są w zasadzie nieznani w swoim rodzimym kraju, lecz przez wiele lat byli bardzo popularni w wielu krajach Europy - zwłaszcza w Grecji i Niemczech, gdzie osiągnęli status metalowej supergwiazdy. Mimo, iż na ogół nazywa się ich twórcami gothic metalu, w trakcie kariery wiele razy szli w dalekie od metalu kierunki, często eksperymentując i pracując z producentami parającymi się zupełnie innymi gatunkami muzycznymi.

sprzedaż biletów na koncerty

Dla przykładu Nick Holmes używał w początkach kariery ciężkiego, deathowego growlu (albumy ?Lost Paradise? (1990), ?Gothic? (1991)). Na płytach ?Shades Of God? oraz ?Draconian Times? śpiewał już czyściej, nieraz zbliżając się do maniery Jamesa Hetfielda z Metallici. Z kolei na ?One Second? czy ?Host?, zespół próbował sił w elektronice a?la Depeche Mode, co zraziło wielu starych fanów, ale i przysporzyło całkiem sporą rzeszę nowych.

paradise lost warszawa | koncert paradise lost warszawa | bilety na koncerty empik warszawa

Skład Paradise Lost jest dość typowy jak na zespół heavy metalowy: Nick Holmes (wokal), Greg Mackintosh i Aaron Aedy (gitary) oraz Steve Edmonson na basie. Holmes i Machkintosh pełnią również rolę głównych kompozytorów - prawie wszystkie piosenki zespołu podpisane są ich nazwiskami. Jedynie pozycja perkusisty zmieniała się na przestrzeni lat: Matthew Archer opuścił zespół w 1994 roku - zastąpił go na tym miejscu Lee Morris. Jednak również on opuścił grupę, w marcu 2004 roku. Aktualnie z zespołem pracuje Jeff Singer, jednak niewiadomo czy zagrzeje miejsce w grupie na stałe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.