czwartek, 13 sierpnia 2009

Jean Michel Jarre zagra koncert w Polsce: Katowice, Spodek, 1.03.10. Bilety w sprzedaży od 17go sierpnia.

Artysta zaprasza na zupełnie nowe show do katowickiego Spodka w ramach halowej trasy koncertowej

Jean Michel Jarre to obecnie jedna z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, artysta, który jest pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był Oxyg'ne z 1976 r. Koncerty Jarre?a cieszą się niesamowitą wręcz popularnością i artysta ten kilkukrotnie ustanawiał rekordy Guinnessa pod względem liczby zgromadzonych fanów.

W 1997 r. , moskiewski występ Jarre?a zgromadził 3,5 mln ludzi, w 2005 r. artysta dał niezapomniany koncert ?Przestrzeń wolności? na terenie Stoczni Gdańskiej, dla upamiętnienia 25-ej rocznicy powstania Solidarności. Jarre ze swoimi widowiskami zwiedził już cały świat i bez względu na to, na jakiej szerokości geograficznej prezentował swoje show, wszędzie występy te gromadziły tłumy zachwyconych fanów.

Już w marcu Jean Michel Jarre zaprosi polską publiczność w podróż do swojego niezwykłego świata. Artysta odwiedzi Polskę w ramach halowej trasy koncertowej i juz teraz zapowiada, że będzie to trasa absolutnie niezwykła, a dzięki nowej super produkcji, widzowie będą mogli doświadczyć zarówno energii, która wytwarza się podczas koncertów plenerowych, jak i emocji, które są obecne podczas występów halowych.

Niesamowicie ekspresyjne widowiska tego charyzmatycznego artysty, tworzy niezwykły mariaż syntezatorów analogowych, ogromnych ekranów projekcyjnych HD, ekscytującej scenografii laserów i świateł, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Jarre zrewolucjonizował pojęcie koncertu, kreując właśnie takie spektakularne, dźwiękowo ? muzyczne pejzaże. Jak sam artysta tłumaczy ? ?Chcę, aby ludzie zobaczyli moją muzykę. Nie przekazuję w słowach żadnej opowieści, pragnę tylko, aby ludzie zatopili się w zmysłowym doświadczeniu i aby pozwolili zabrać się swojej wyobraźni, dokądkolwiek ich ona powiedzie?.

Na koncertach Jarre?a będzie można doświadczyć na żywo elektronicznej magii mistrza, artysta zagra utwory z swoich najważniejszych albumów, a wykona je przy użyciu oryginalnych analogowych syntezatorów oraz legendarnej laserowej harfy. Będzie to niezapomniane przeżycie, którego doświadczyć będzie można niemal wszystkimi zmysłami, zapraszamy gorąco!

JEAN MICHEL JARRE
1.03.10 - Katowice, Spodek, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30
Ceny biletów: 155 - 250 zł (szczegóły wkrótce)

jean michel jarre spodek
| bilety jean michel jarre spodek | jean michel jarre katowice

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.