poniedziałek, 1 czerwca 2009

Morrissey - koncert w Palladium, Warszawa, 7 lipca 2009. Bilety już w sprzedaży!

morrissey_bilety_warszawa_palladium
Klub Palladium, Warszawa thawte_certyfikat
Data 7 lipca 2009
Zagrają Morrissay
Wstęp

199 zł

kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów


Legendarny brytyjski artysta Morrissey w końcu w Polsce! Wokalista wystąpi 7 lipca o godzinie 20 w warszawskim klubie Palladium.
Długo oczekiwany pierwszy polski występ Morrisseya będzie częścią trasy „Tour Of Refusal” promującej album „Years Of Refusal”, którego premiera miała miejsce 16 lutego. Pierwszy singiel z tego krążka zatytułowany „I’m Throwing My Arms Around Paris” ukazał się tydzień wcześniej.
Europejska trasa Morrisseya rozpocznie się w koncertami w Wielkiej Brytanii. Morrissey wystąpi w maju między innymi w londyńskim Royal Albert Hall oraz dwa razy w swoim rodzinnym mieście – Manchesterze. Warto dodać, że bilety na te trzy koncerty sprzedały się w rekordowym tempie 15 minut!
„Years Of Refusal” to kolejna studyjna płyta Morrisseya po znakomicie przyjętych albumach „You Are The Quarry” (2004) oraz „Ringleader Of The Tormentors” (2006). Krążki te zostały uznane za powrót artysty do doskonałej formy z czasów początków solowej kariery i takich płyt jak „Viva Hate” (1988) czy „Your Arsenal” (1992).

bilety_na_koncerty_festiwalebilety palladium | morrissey bilety | koncert morrissey

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.