poniedziałek, 17 maja 2010

SEAL - koncert

Mógł być w akcji od początku 1990, ale brytyjski piosenkarz Seal nie ma dokładnie w trasę z regularnością. Soulful gwiazda pop ostatnio przyjechał do Chicago pięć lat temu i zachowanie się było jego jedynym amerykańskim zatrzymać ten spadek (nadal imponujące pasmo rezerwacji na miejsce to już włączony Smashing Pumpkins, Stone Temple Pilot, Aretha Franklin, Al Green i Bette Midler bezpośrednio z jej pobytu Las Vegas).

Nawet z nieco niskim profilu Seal w sprawie układu miejsc, daleki był od zardzewiałych przez sączący się zestaw, który koncentruje się na kilku szczytu kariery w znaczny nacisk na kilka bieżących projektów 90-minutowy. Charyzmatyczny wykonawca, których autorem jest odsłonięcie kawałki z jego najnowszej wersji systemu (Warner Bros), wyrafinowany romans klub, który na piśmie wszystkich europejskich vibe nad nim, owinął tymi płynne śpiew fanów zyskały pielęgnować.

"If It's In My Mind, It's On My Face" i "Amazing" transformacji nowo wybudowanego teatru w parkiecie od uzyskania go, bije z slickly zaprogramowane uzupełnione imponujący trzy grupy kopii utworu. Te kawałki zakaźnych określonych doskonałe podłoże dla "Killer", który na tym etapie kariery Seal's stał się klasycznym dzięki przekonany nucić kolidujących z tych cholerny bije bass. Kolegów obecnych cut "Just Like Before" przesunięte w dół tempo nigdy tak nieznacznie, ale wciąż kołysał się z linii porywający gitary, które wydawały się dostosowanych do potrzeb chill out po godzinach sesji.

W zeszłym postępy, Seal odkurzył kilka singli radio, choć nie tylko ciągnąć do przewidzenia z najbardziej oczywistych wyborów. "Kiss From A Rose" i "Bring It On" były nieuniknione, ale "Prayer for the Dying", "Don't Cry" i "Waiting For You" były nie widać (i naprawdę nie brakowało). "Crazy" okazał się najbardziej guitar-opłata rocker w nocy, że również, piosenkarz Lenny Kravitz mirroring na mikrofon.


seal warszawa | seal w polsce | koncert seal | seal koncert 2010 | seal sala kongresowa | seal kongresowa | seal warszawa 2010 | empik bilety na koncert seala | seal polska | sala kongresowa seal |
koncert seal sala kongresowa | seal w kongresowej

Zestaw znaleźć dodatkowe odmiany Seal podgląd nadchodzących Soul (obecnie 11 listopada na Warner Bros), który jest sprawa dotyczy, które stawia jego spin na old school R & B klasyki. Poświęcił Sam Cooke "A Change Is Gonna Come" na własne polityczne kandydata Windy City (które byłyby Senator Barack Obama, ale jego nazwisko nie zostało wymienione bezpośrednio) i wykonywane solo bezcenny cappella wydania tej klasycznej. Z uwagi na ogromną temperaturę obrotów wieczorem, Seal można było odłożyć na półkę, a na podstawie wrażeniem reakcji publiczności, są mile widziane, aby powrócić z większą częstotliwością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.