wtorek, 1 września 2009

UFO zagra koncert we Wrocławiu - niedziela, 22.11.2009 - klub WZ. Bilety na koncert UFO w sprzedaży online!


Lokalizacja Klub WZ
Wrocław

thawte_certyfikat
Data 22.11.2009
Zagrają UFOWstęp

od 100 zł


Zakup zajmie Ci 1 minutękup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów
Partner:Najszybsza forma zapłaty za bilety - załóż darmowe konto
eKonto - wygoda dla klienta!
eKonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe.


Już w listopadzie na dwóch koncertach w Polsce wystąpi legenda hard rocka ? UFO! Zespół zaprezentuje się w warszawskiej publiczność w Progresji oraz we Wrocławiu, w Klubie WZ. UFO to brytyjska grupa, której nie trzeba specjalnie rekomendować żadnemu miłośnikowi hard rockowej klasyki. Zespół działa już od 1969 roku i tworzy muzykę, która jest genialnym połączeniem klasycznych hard rockowych brzmień spod znaku Led Zeppelin z wpływami NWOBHM, tworząc tym samym nową, ekscytującą jakość. Właśnie UFO pozostał niedościgłym wzorem dla całej rzeszy heavy metalowych kapel działających w latach 80tych. Do inspiracji dokonaniami UFO otwarcie przyznają się tacy artyści jak np Steve Harris z Iron Maiden, Kirk Hammet z Metalliki czy Dave Mustaine z Megadeth.Przez lata działalności twórczość grupy rozwijała się w różnych kierunkach, jednak zawsze jej podstawą było hard i heavy rockowe brzmienie.

koncert ufo wrocław | bilety na koncert ufo wrocław | city hall szczecin | alter ego szczecin | zdjęcia z imprez szczecin | zdjęcia z imprez city hall | bilety na koncerty zagraniczne | bilety na koncerty berlin | clubbing | clubbing szczecin |

W pierwszym etapie swojej działalności wyraźne były wpływy bluesa (na debiutanckim krążku ?UFO? z 1970 roku), a w kolejnych latach przeszła ona fascynację np. space rockiem. W 1979 roku wydany zostaje koncertowy album ?Strangers In The Night?, który zostaje ogłoszony jedną z najlepszych koncertowych płyt lat 70tych, zaraz obok ?Live and Dangerous? Thin Lizzy czy ?Alive? Kiss. Z UFO współpracował także cały szereg znanych i uznanych muzyków, jak np Larry Wallis (jeden z założycieli Motorhead), Bernie Marsden (Whitesnake), Simon Wright (AC/DC), Jason Bonham (syn perkusisty Led Zeppelin) czy też legendarni producenci, jak np. George Martin (The Beatles). W latach 1974 ? 2002 (z przerwami) członkiem formacji był także fenomenalny gitarzysta - Michael Schenker ( Scorpions, MSG).Ostatnim, studyjnym krążkiem był wydany w 2006 roku ?The Monkey Puzzle?. Pół roku później, w marcu 2007 roku, grupa zagościła w Polsce z materiałem z tej płyty. Wtedy zespół zagrał rewelacyjne show w warszawskiej Stodole. Był to wtedy pierwszy koncert UFO w Polsce po 22 letniej nieobecności.

Już na maj zapowiadana jest nowa, już 20 w dorobku formacji, płyta. Będzie ona nosiła tytuł ?Visitor? i jak zapowiada Mogg: Cechy tego nowego albumu sprawiają, że musi się on sprawdzić w warunkach koncertowych. Przejrzyste aranżacje, chwytliwe melodie, czysta energia - wszystkie te elementy składają się na "The Visitor."

W listopadzie grupa pojawi się w składzie: Phill Mogg na wokalu, wirtuoz gitary ? Vinnie Moore, perkusista Andy Parker oraz gitarzysta / klawiszowiec ? Paul Raymond. Ikona hard rocka ciągle trzyma się w doskonałej formie, a będzie można się o tym przekonać po tej 2 letniej przerwie. Obok nowych kompozycji na pewno na koncercie nie zabraknie takich klasycznych utworów jak np. ?Doctor, Doctor? czy też ?Rock Bottom?, zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.