niedziela, 3 stycznia 2010

Alveo jako produkt koszerny

Alveo i inne produkty kanadyjskiej firmy Akuna, które są następujące Onyx Plus, MasterCard Vit i Pinky zostały uznane za koszerne. Dlatego czystości i przydatności tego naturalne produkty ziołowe wykryta i potwierdzona jako żywność i Mitel. Akuna odpowiedzią na potrzeby klientów na możliwie najwyższym bezpieczeństwem.

www.akunaalveo.pl
Najnowsze analizy rynku wynika, że popyt na produkty koszerne rośnie. Ludzie szukają dla nich, ponieważ są przekonani, że są czystsze i bezpieczniejsze niż zaświadcza, przedmioty nie są koszerne.
akuna alveo
Oczywiście, uznaje się modny i zdrowy, jak niedawny wzrost popularności braku żywności GM. Oprócz ludzi, którzy idą religijnych obyczajów, inni ludzie po prostu wyeliminować poprzez dodatkowe właściwości żywności koszernej. Faktem jest, że wielu ludzi z różnych środowisk religijnych, w tym wielu wegetariańska, jedzenie koszerne preferencji, z powodu ich surowych wymagań żywieniowych i świadczeń zdrowotnych.

produkty akuna
Symbol koszerne na etykietach produktów oznacza, że organ certyfikujący koszerne zbadała proces produkcji od początku do końca. Ten organ każdego składnika, każdy reaktor, każde urządzenie, każdy zbiornik i wszystkie części maszyny sprawdzone mieć pewność, że żadne nie-koszerny jest częścią produktu lub jego składników. Produkty, które zostały uznane za koszerne, jest znacznik o nazwie "hekhsher" oznaczone w języku hebrajskim "świadectwo koszerności" oznacza, i ogólnie charakteryzuje to, organu, który wydał certyfikat produktu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!
Proces certyfikacji obejmuje badania Inaltsstoffe być wykorzystywane do produkcji żywności uważają, że proces, aby zapewnić wykorzystanie produktów i umiejętności, okresowe kontrole zakładu wytwórczego, do którego standardy koszerności i praktyki są nadal przestrzegane.

Firma współpracuje w październiku 2007 roku jako niezależny dystrybutor Akuna. Od kwietnia 2008 roku, wraz z Akuna organizuje regularne seminaria na temat zdrowia i sukcesów. On verteibt nie tylko produkty firmy Akuna, on wciąż do kontaktu z wielu dystrybutorów, którzy pracują w Niemczech, Akuna razem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.